زالو - تلفن سفارش زالو 9356843271 - zaloo فروش زالو - خرید زالو

زالودرمانی به کمک زالو در طب سنتی با استقبال فراوان زالودرمانان و پزشکان رو به گسترش است

زالو - تلفن سفارش زالو 9356843271 - zaloo فروش زالو - خرید زالو

زالودرمانی به کمک زالو در طب سنتی با استقبال فراوان زالودرمانان و پزشکان رو به گسترش است

حجامت با زالوی طبی روش بسیار مفیدی در درمان بیماریها میباشد زالو که نام لاتین آن leech است در شرکت ما با مشاوره رایگان خری و فروش زالو با این تلفن 9356843271 به آسانی امکانپذیر بوده و هرگونه سوال در مورد زالو و زالودرمانی کارشناسان ما پاسخگو خواهند بود. اگر برای کلینیک نیاز به خریدن زالو دارید اگر برای مصرف شخصی به تعدادی زالو نیازمند هستید اگر ... با ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان هر تعداد leech زالو برایتان ارسال گردد.
The method is very useful in the treatment of diseases with medicinal leech leech leech leech is the Latin name of our company with a free consultation buy and sell leeches easily possible with this phone 9356843271 and any question about the leech Hirudo medicinalis and our experts will be held accountable. If the clinic if you need to buy for personal use as many leeches leeches ... Please contact us if you need to quickly send any of the leech leech.

  • ۰
  • ۰

روش صید زالو مناطق مناسب صید زالو لازم به توضیح میباشد که تالاب های کشور و مرداب ها مکانهای بسیار مناسب برای شکار و صید زالو zalo هستند شالیزار هایکی دیگر از مناطق مناسب صیدهای زالو میباشند ازدیگر نقاط میتوان به قنات ها اشاره کرد که زالوی مورد نظر در این مکانها زندگی میکند توجه نمایید که بیشتر زالوهای طبی ایران در مناطق شمالی کشور زندگی مینمایند و شمال کشور بهترین منطقه جغرافیایی تکثیر و پرورش زالو zalo میباشد مثل شالیزارهای رشت Rasht و شهر لنگرود Langroud و شهر بابلسر babolsar و لاهیجان Lahijan ... و بسیاری از مناطق شمالی مکانی مناسب برای زالوی طبی است. زالوی طبی فقط از شمال قابل دریافت است و از دیرباز در شالیزارهای برنج منطقه شمالی زالو بطور طبیعی تکثیر میشده است.

آبهای تالاب و یا برکه باید زلال تمیز باشد که در آن حزه هم باشد و همچنین غورباغه ها هم در آب وجود داشته باشند یعنی زیستگاه غورباغه ها حتی بطور فصلی غورباغه باشد زالوی آب جاری هم بسیار مناسب میباشد اما زالوهایی که از آبهای گل آلود صید میگردند مناسب نیستند و ممکن است بیماری داشته باشند که باید چند روز آنها را در آبهای پاک نگه داشت.

بیشتر زالوهای شمال از آب شیرین میباشند که در آبهای کم عمق مرداب ها و تالاب ها زیر سخره و قطعات شناور و در کف آبها زندگی میکنند زالوها از نور بدشان می آید و تاریکی را دوست دارند که شب ها به شکار میروند چون تاریک است بدن زالوها بسیار انعطاف پذیر بوده و با ایجاد کردن امواج در بدن خود موجب شنا کردن در آب میشوند.

فروشنده زالوی شمال کشور - بازار بزرگ زالوفروشی ایران تهران - صید زالو از شالیزار شمال رشت - تکثیر زالو در لنگرود - خرید زالو از بابلسر - محل فروش عمده زالو در لاهیجان - زالوی منطقه گیلان - صید زالو مناطق مناسب صید - تالاب برکه با غورباغه بهترین زالو را دارد - زالو از نور گریزان است