زالو - تلفن سفارش زالو 9356843271 - zaloo فروش زالو - خرید زالو

زالودرمانی به کمک زالو در طب سنتی با استقبال فراوان زالودرمانان و پزشکان رو به گسترش است

زالو - تلفن سفارش زالو 9356843271 - zaloo فروش زالو - خرید زالو

زالودرمانی به کمک زالو در طب سنتی با استقبال فراوان زالودرمانان و پزشکان رو به گسترش است

حجامت با زالوی طبی روش بسیار مفیدی در درمان بیماریها میباشد زالو که نام لاتین آن leech است در شرکت ما با مشاوره رایگان خری و فروش زالو با این تلفن 9356843271 به آسانی امکانپذیر بوده و هرگونه سوال در مورد زالو و زالودرمانی کارشناسان ما پاسخگو خواهند بود. اگر برای کلینیک نیاز به خریدن زالو دارید اگر برای مصرف شخصی به تعدادی زالو نیازمند هستید اگر ... با ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان هر تعداد leech زالو برایتان ارسال گردد.
The method is very useful in the treatment of diseases with medicinal leech leech leech leech is the Latin name of our company with a free consultation buy and sell leeches easily possible with this phone 9356843271 and any question about the leech Hirudo medicinalis and our experts will be held accountable. If the clinic if you need to buy for personal use as many leeches leeches ... Please contact us if you need to quickly send any of the leech leech.

  • ۰
  • ۰
مقالات زالو تخصصی مرجع مقالات زالو در زمینه کشاورزی دامپزشکی مدیریت صنایع غذایی زالودرمانی درمانی درکرج zalo مقاله خواص کرج و جوش صورت فواید مقالات زالو درمان بیماری ها با مرکز طب سنتی حجامت آموزش مجازی حکیم جرجانی جانوری نیروی مافوق الطبیعه بدلیل اثر ضد انعقادی هیرودین Hirudin بزاق امروزه معرفی چیست بانک فارسی خدمات گلد مقالات زالو بیش از دو هزار سال زخم های عفونی مؤثّرترین روش برای واریکوسل انداختن است حداکثر ۴ ۳ Hirudin مقالات زالو zalo آموزش اثر از است الطبیعه امروزه انداختن انعقادی مقالات زالو با بانک بدلیل برای بزاق بیش بیضه بیماری تخصصی جانوری جرجانی جوش حجامت حداکثر حکیم خدمات خواص دامپزشکی در درمان درمانی درکرج دو روش روی زالو زالودرمانی زخم زمینه سال سنتی صنایع صورت ضد طب عفونی غذایی فارسی فواید مؤثّرترین مافوق مجازی مدیریت مرجع مرکز مطالب معرفی مقالات مقاله نوبت نیروی مقالات زالو هزار هیرودین و واریکوسل چیست زالو جانور عجیبی است که صدها سال است از آن به صورت زنده یا فرآورده برای درمان انواع بیماری ها استفاده می شود. پس از ظهور پزشکی مدرن ، استفاده از زالو به تدریج به فراموشی سپرده شد. اما جالب این جاست که پس از سال ها، باز هم استفاده از زالو بازهم در بسیاری از کشورهای دنیا و حتی در کشورهای پیشرفته رایج شده است ، چنان چه اکنون زالو را با عنوان جراح کوچولو (Micro Surgeon) می شناسند. زالو هنگام مکیدن خون ، مواد متنوعی ترشح می کند که خواص درمانی دارند. معروف ترین ماده مترشحه از زالو هیرودین است. خواص مواد ترشح شده در خون توسط زالو به طور خلاصه به شرح زیر است : خاصیت بی‌حس‌کنندگی : باعث کاهش درد موضعی هنگام نیش زدن می‌شود که عمدتاً به دلیل وجود ماده هیرودین ( Hirudin ) است.
خاصیت گشادکنندگی عروق : به دلیل وجود ماده هیستامین است.
خاصیت ضدانعقادی : به دلیل وجود آنزیم هیالورونیداز موجود در بزاق زالو است. این آنزیم خاصیت آنتی بیوتیکی و حل کردن موکوس بسیار قوی دارد به طوری که در درمان گلوکوم هم بسیار موثر است.
خاصیت آنتی بیوتیکی : این خاصیت اخیراً مورد توجه بسیاری قرار گرفته و بر بیماری‌های ناشی از استاف طلایی و میکروب سل و اسهال خونی و دیفتری موثر است. خاصیت ضدالتهابی و ضدلخته‌ای آب دهان زالو ( بزاق ) حاوی بیش از یکصد نوع ماده حیاتی مفید است که موجب درمان بیماریهای مختلفی می شود. عصاره‌ی آب دهان زالو شامل دو دسته از مواد هستند که گروهی به عنوان نروترانسمیتر بر روی پایانه‌های عصبی عمل می‌کنند و موجب تحریک عمومی روی نقاط طب سوزنی می‌شوند و دسته‌ دیگر که بر روی گردش خون عمومی و مویرگ‌ها عمل کرده و به عنوان ضد انعقاد ، ضد تورم و ضد درد ایفای نقش می‌کنند.
1 ) هیرودین : در بزاق زالو‌ی پزشکی ترکیبی وجود دارد به نام هیرودین که از انعقاد خون جلوگیری می‌کند. ترکیبات بزاق زالو به عنوان ماده فیبرینولیتیک عمل کرده ، از عمل فیبرین جلوگیری می‌کند ؛ ضد پلاکت است و از بهم چسبیدن پلاکت‌ها جلوگیری می‌نماید.
هیرودین مهمترین ماده ضد انعقاد بزاق زالو است. پروتئینی‌ متشکل از 65 اسید آمینه است و ردیف اسیدهای آمینه آن با تکنیک PCR مشخص شده است. خاصیت ضد انعقادی هیرودین قوی تر از هپارین است. عمل هیرودین به وسیله همنتین و آنتی استاتین تقویت می‌شود. فعالیت هیرودین را از روی خاصیت ترومبین آن بیان می‌کنند. امروزه فرم نوترکیب هیرودین به نام لیپرودین سنتز شده است.
 با آزمایشی که به صورت تجربی بر روی خون مکیده شده توسط زالو انجام شد زمان لخته شدن خون به بیش از 6 ساعت افزایش یافته است.
هیرودین با انبساط ماهیچه‌های صاف جدار عروق سبب گشادی عروق و افزایش جریان خون می‌شود. هیرودین خاصیت بی‌حس کنندگی دارد . بطور کلی برای هیرودین اثرات آنتی کواگولانت ، آنتی ترمبوتیک ، ترمبولیتیک ، آنتی ایسکمیک ، هیپوتنسیو ، تحریک کننده سیستم ایمنی ، ممانعت از تصلب شرائین ، بی حس‌کنندگی ، آنتی باکتریال و خاصیت ضد التهابی شناخته شده است.
هیرودین برای فعال شدن نیاز به کوفاکتور ندارد.
هیرودین اثرات پایدار و یکنواخت وابسته به دوز دارد.
هیرودین اثر مستقیم روی مهار ترومبین دارد.
هیرودین مسمومیت ندارد.
هیرودین بی حسی موضعی می دهد.
آنزیم های دیگر موجود در بزاق زالو
زالو خون را بهتر از حجامت از عمق بدن بیرون می‌کشد. زالو انداختن برای بیماریهای پوستی مثل جوش‌، دمل‌های صورت ، لکه‌ها و نقطه‌های سیاه و سفید و نظایر آن مفید است. امروزه زالو به دلیل خاصیت ضد انعقاد خود یکی از ابزارهای جراحی در پیوندها و دوام بافت پیوندی است. تحقیقات نشان می‌دهد که 3-5 روز پس از زالو اندازی عروق جدیدی در اطراف و حاشیه‌ی محل نیش زالو به وجود می‌آیند که برای تخلیه عروقی این ناحیه مفیدند. اثرات فارماکولوژیکی بزاق زالو به مدت 10 ساعت یا بیشتر در محل زخم باقی می‌ماند. ترشحات زالو با تأثیر بر روی اعصاب اطراف محل درد ، بی‌حسی موضعی ایجاد می‌کند.

  بدن زالو حاوی پروتئین های متعددی است که خواص درمانی زالو و بهداشتی زیادی دارند. به همین علت ، از زالو داروها و مواد بهداشتی متعددی استخراج می شود. موارد زیر نمونه هایی از این داروها و مواد است.هیرودین: این ماده به واسطه خاصیت ضد انعقادی و خواص دیگرش ، به مقدار زیاد تولید و عرضه می شود.  
کرم زالو: خواص درمانی و بهداشتی زیادی دارد. یکی از موارد کاربرد آن ، رفع ناتوانی های جنسی است.
روغن زالو: مصارف متعدد درمانی و بهداشتی دارد.
اسپری زالو: از این اسپری برای درمان خستگی و کوفتگی عضلانی استفاده می شود.
عصاره زالو: برای رفع استرس به کار گرفته می شود.

‌درمان بیماری های مفصلی                                         
‌درمان انواع سردرد
درمان بیماری های قلبی
‌درمان واریس                                                         
‌استفاده از زالو پس از پیوند اعضا
‌استفاده از زالو در جراحی های پلاستیک
‌کاربرد در زیبایی
‌درمان ناباروری جنسی و افزایش قوای جنسی
‌درمان بیماری های مغزی
‌درمان بعضی از بیماری های عفونی
درمان عفونت چشم و گل مژه
درمان عفونت سینوس ها و سینوزیت مزمن
درمان کیست و عفونت پستان ها
درمان غده های عفونی زیر پوست
‌درمان بیماری های پوستی
‌درمان آسم
درمان زخم معده
درمان کولیت
درمان پروستاتیت
درمان التهابات کبد و کیسه صفرا
درمان گاستریت
درمان همورویید
درمان اسپاسم عضلانی
درمان نازائی
درمان آدنوم پروستات
درمان بواسیر
درمان الکلیسم
کمک به ترک اعتیاد به مواد مخدر
در کشورهای اروپایی و آمریکا عمدتا از زالو برای این موارد استفاده
 می شود:
تولید کرم های آرایشی
به کارگیری پس از عمل های پیوند برای ترمیم
به کارگیری پس از جراحی های پلاستیک برای ترمیم
به کارگیری پس از جراحی های قلب جهت رقیق کردن خون بیمار
درمان واریس
تقویت سیستم ایمنی
اداره مواد غذایی و دارویی یا F.D.A) Food and Drug Administration) یک اداره و سازمان اجرایی است که بر مراحل ارزیابی داروها در ایالات متحده آمریکا نظارت می کند و موافقت اصولی برای داروهای جدید به بازار را صادر می کند. مراحل متعددی را طی کرده است که عبارتند از:

بررسی اطلاعات موجود در برنامه ها و مطالعات بالینی.
انجام مطالعات مربوط به سمیت حاد و کمتر از حاد دارو.
انجام آزمایشات مربوط به تعیین بی خطر بودن مصرف مزمن دارو.
بررسی اطلاعات مربوط به ترکیب، منشاء دارو یا وسایل و ابزار دارو.
اولین کاربرد مورد تایید زالو در طب کنونی، کاربری به عنوان یک ابزار پزشکی شامل مواردی می شود که برای تشخیص، علاج، درمان علامتی، پیشگیری یا تسکین یک بیماری یا وضعیت خاص موثر است و عملکرد یا ساختار بدن را تحت تاثیر قرار می دهد و در ضمن از طریق یک واکنش شیمیایی یا متابولیزه شدن، تاثیر میگذارد. F.D.A بعد از بررسی های انجام شده و طی مراحل فوق الذکر و با رعایت اصول اثربخشی (efficacy) و ایمنی (safety)، کاربرد زالو در جراحی ها را مورد تایید قرار داده است
ابن سینا با شناخت نبوغ آمیز خود بر تمام علوم و فنون و قدمت انواع و اقسام زالوها را به رنگ و شکل و اندازه تشخیص می داده و زالو های مفید را از مضر جدا می کرده است.
ابن سینا نیز باب مبسوطی پیرامون زالو دارد و می گوید :‌" از زالوهایی که کرک ریز و نمر دارند یا لاجوردی رنگ هستند پرهیز کنید زیرا دچار غشی ، خونریزی ، تب ، سستی و قرحه های بدخیم خواهید شد . از زالوهایی استفاده شود که در آب های خزه دار که محل زیست قور باغه ها ست نمو کدره و نه زالویی که در آبهای گل آلود سیاه بوده است ."
ابن سینا زالو را بهتر از "حجامت "‌ در بیرون آوردن خون تباه از عمق بدن می داند و اضافه می کند: زالو را ابتدا سرازیر نگهدارید تا استفراغ کند و محتویات شکمش بیرون آید . سپس اندکی خون بره به او بدهید . سپس مواد چسبنده و کثیف بدن او را با بوراکس پاک کنید ( استفاده از مواد صابونی عطر دار مضر است) و جایی را که می خواهید زالو بگذارید با دست مالش دهید تا سرخ شود . اگر جای زالو انداختن را با گل سر شور یا خون اندود کنند زالو بهتر می چسبد . بهتر آن است که پس از جدا شدن زالو، محل گزش او را حجامت بر نهید."
بر اساس مقالات پزشکی داخل و خارج کشور برخی سرطان های بدخیم نظیر ملانوما ، اگزمای پوستی، سکته های مغزی و قلبی، فشار خون ، سلولیت ، کمر درد و دردهای سیاتیکی ، آرتروز زانو،‌ مشکلات شنوایی، زخم معده، هماتوم ، ضعف اعصاب و وسواس از جمله بیماری هایی محسوب می شوند که می توانند با زالو درمان شوند .
تحقیقات زالو کامل ترین مطالب را در مورد زالو درمانی این تحقیقات ارائه شده از سوی دانشگاه نمایندگی رسمی مؤسسه تحقیقات حجامت ایران کاشمر مجید وب سایت شخصی تحقیقات زالو پزشک طب سنتی گیاه و اساس کشف می زالودرمانی فواید خواص درمان بیماری ها با مرکز مرجع تخصصی آموزش مجازی حکیم جرجانی محمدسلام من یه سوال تحقیقات زالو داشتم خدمتتون چند مدتیه ک فراموشی شدیدی دارم درصورتی رتبه دورقمی ایرانی تحقیقات زالو عضو موسسه ایران گفت درمانی ن آموزش ارائه از اساس استریل اسلامی ایران ایران ایرانی این با برد به بهداشتی بیماری بین بیماری تحقیقات تحقیقات تخصصی ترین جرجانی حاج حجامت حسن حکیم خدمتتون خواص خوبی خود دارم تحقیقات زالوداروئی داشتم دانشگاه در درصورتی درمان درمانی درمانی دریابید دو دورقمی دکتر را رتبه رسمی رشد زالو زالودرمانی زالوی سایت سبزینه سلامتی سنتی سوال سوی سیاهرگی شخصی شده تحقیقات زالو شدیدی شرایط طب طبی عضو تحقیقات زالو علمی فراموشی فروش فشارخون فناوری تهیه روغن زالو و خود زالو با 9356843271صحبت نمایید.


زالو درمانی با زالوی طبی