زالو - تلفن سفارش زالو 9356843271 - zaloo فروش زالو - خرید زالو

زالودرمانی به کمک زالو در طب سنتی با استقبال فراوان زالودرمانان و پزشکان رو به گسترش است

زالو - تلفن سفارش زالو 9356843271 - zaloo فروش زالو - خرید زالو

زالودرمانی به کمک زالو در طب سنتی با استقبال فراوان زالودرمانان و پزشکان رو به گسترش است

حجامت با زالوی طبی روش بسیار مفیدی در درمان بیماریها میباشد زالو که نام لاتین آن leech است در شرکت ما با مشاوره رایگان خری و فروش زالو با این تلفن 9356843271 به آسانی امکانپذیر بوده و هرگونه سوال در مورد زالو و زالودرمانی کارشناسان ما پاسخگو خواهند بود. اگر برای کلینیک نیاز به خریدن زالو دارید اگر برای مصرف شخصی به تعدادی زالو نیازمند هستید اگر ... با ما تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان هر تعداد leech زالو برایتان ارسال گردد.
The method is very useful in the treatment of diseases with medicinal leech leech leech leech is the Latin name of our company with a free consultation buy and sell leeches easily possible with this phone 9356843271 and any question about the leech Hirudo medicinalis and our experts will be held accountable. If the clinic if you need to buy for personal use as many leeches leeches ... Please contact us if you need to quickly send any of the leech leech.

  • ۰
  • ۰

بند آوردن خون بعد از زالو درمانی و مرقبتهای ویژه قبل از زالو اندازی و پس از زالودرمانی به قرار زیر است:

1- اگر فکر میکنید کم خونی دارید, حتما ازمایش کمخونی بدهید.

2- به اندازه 48 ساعت نباید محل زالودرمانی و موضع تماس را با آب معمولی تماس داشته باشد.

3- منطقه زالو درمانی leech از 8 تا 16 ساعت خون میریزد که اگر خونریزی بطور ملایم است, اصلا نگران نباشید. که حرکت کم و حالت دراز کش بودن موجب کاهش خونریزی میشود و اگر از 12 ساعت تجاوز کرد, باید به پزشک مراجعه نمایید و یا با تماس تلفنی با زالودرمان مشکل را مطرح نمایید. معمولا 24 بعد از زالودرمانی باید پانسمان را با کرده و در صورت ادامه خونریزی ضماد گیاهی انعقاد را روی زخم بریزید و باز هم پانسمان تازه کنید و اگر نیش زالو درد داشت, برای رفع آن از روغن بادام تلخ روی زخم بمالید.

4- در مواقعی خارش محل مکیدن زالو بعد از 24 ساعت شروع میشود و حتی تا 7 روز ادامه دارد که اگر خارش محدود باشد از روغن بنفشه یا روعنهای گشنیز روی موضع بمالید اگر خارش شدید باشد به دکتر مراجعه شود که میتوان روی موضع زالو خورده بادکش هم گذاشت و همچنین از دم کرده گشنیز و مرزنجوش بخورید.

5- بعد از زالو درمانی تا 24 ساعت نزدیکی جنسی و مقاربت نداشته باشید.

6- بهد از درمان با زالو استراحت جسمی و حتی فکری کنید یعنی بخوابید و تلویزیون نگاه نکنید.

7- حدود 24 ساعت نباید غذاهایی مانند نمک, ماهی, تخم مرغ, ترشیجات و کلا سدیجات مصرف نمود.

8- آب سرد و سرما موجب خارشهای زیاد میشود که متورم خواه شد.

9- در کل غذا و میوه ادویه بسیار سرد و بسیار گرم بعد از زالودرمانی تا چندین ساعت مضر است و غاهایی مثل کرفس, جو, ]بگوشت, سکنجبین, سرکه شیره, سیب, قیمه, شربت گلاب و عسل هراه آب انار خیلی خیلی مفید خواهد بود.

10- از غاهای سنگینی مانند دل جگر قلوه باید دوری نمایید که اثر زالودرمانی را کم مینماید.

11- بعد از زالودرمانی سرپا نباشید.

12- خوابیدن بعد از زالودرمانی تا 6 ساعت ممنوع بوده زیرا خواب سرد مزاج است.

13- غذای شور نخورید و حمام گرم نکنید.

14- گاهی تپش قلب و تب و فشار خون و اضطراب ... وجود دارد که جای نگرانی نیست.

15- در صورت تشنگی و خشکی دهان از ماشعیر استفاده گردد.

16- زالوها وقتی سیر میشوند خودبخود منطقه را ترک میکنند.

17- برای ریختن کثافت باید بعد از درمان خونریزی داشته باشد.

18- محل خوردن را ضد عفونی میکنیم با دم کرده آویشن و جوش شیرین و بعد از پودر زردچوبه رویش میریزیم.

19- اگر زخم عفونی شد و سفید و سرخ و دردناک بود از این مواد بهرهمند شوید تخم گشنیز با آویشن و گل ختمی به شکل مساوی با هم مخلوط نمایید و در روی زخم بریزید (پودر کنید).

20- اگر بعد از زالودرمانی دچار سرگیجه و ضعف شدید بیمار باید فورا دراز کشیده و پاها را بالا نگه دارید و سر را روی زمی نگه دارید و شربت گلاب و بیدمشک میل نمایید.

تغذیه مناسب بعد از زالودرمانی - چگونگی جلوگیری از عفونت زالودرمانی - استفاده گل ختمی در زالودرمانی - مراقبت پس از زالو درمانی در خانه و مطب - بند آوردن خون بعد از درمان با زالو - zalu